Anasayfa | İletişim |  eng icon          English  telefon icon Hızlı Destek: +90 212 564 34 31

Biz Kimiz


Müşterilerimizin siparişleri doğrultusunda Aylık 150 ton değişik ebat ve kalınlıklarda alçak, orta ve yüksek yoğunluklu polietilenden ve polipropilenden mamül, şu an varılan en son teknoloji ile 8 renk flekso baskı ve laminasyon uygulanabilen film, poşet ve her türlü fleksible ambalaj malzemesini üretmekteyiz.Ayrıca otomatik dolum makinaları için BOPP,CPP, Polietilen, Metalize, Pörlize ve Polyamid ve alüminyum laminasyonlarından oluşan otomatik ambalaj filmleri,kilitli torba ve profil kilit üretiminin başlıca konularıdır.

Ayrıca muhteviyatı PE, PP,BOPP, CPP olarak kendinden yapışkanlı Ambalaj torbaları, sizlerin beğeni ve istekleri doğrultusunda üretilmektedir.Ürünlerinizi standlama ve rahat sergileme açısından firmanıza artı değer getirecek özel ürünlerimizde mevcuttur. Dilerseniz baskı dizaynlarınız için grafik çalışmaları, firmamız bünyesinde grafikerlerimiz ile şekillendirilip kısa süre içinde imalat sürecine hazır hale gelebilmektedir.

Firmamızın tüm kademelerinde müşteri memnuniyetini ilk esas unsur olarak görmekteyiz. Bu yönde talep ettiğiniz özel üretim çalışmalarınıza da destek vermekteyiz.ALP-ZİP SAYFA GİRİŞİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Profil kilit ve kilitli paketleme teknolojisinin son yenilikleriyle tanışın...
  linkedin 
türk bayrağı
  Tüm ürünler Türkiye'de üretilmektedir.       Telefon: +90 212 564 34 31 (Pbx) | E-posta: mail@istanbulalpplastik.com